Про нас

СБМ – незалежна приватна група компаній, яка розробляє, виробляє і реалізовує засоби захисту рослин для професійного та аматорського застосування. Група є провідним французьким виробником органічних і натуральних препаратів на споживчому сегменті. 5 жовтня 2016 року компанія СБМ придбала споживчий сегмент бізнесу підрозділів Bayer Garden і Bayer Advanced в Європі і Північній Америці. Ці два напрямки об’єднані в одну компанію СБМ Лайф Саєнс (SBM Life Science), разом з уже існуючими брендами ТМ Нова Жардін (Novajardin) – Solabiol, Capiscol, Caussade і ANTI.

Компанія SBM Life Science має намір стати провідним світовим лідером з виробництва та реалізації засобів захисту рослин і продуктів для дому та саду. Маючи сильну присутність в Європі і США, ми будемо працювати з портфоліо інноваційних продуктів, які відповідають вимогам споживачів та направлені на екологічну безпеку. 

Вся команда підрозділу Енвайроментал Саєнс компанії Байєр в Україні, яка займалася розвитком бізнесу засобів захисту рослин дрібної фасовки під брендом Байєр Гарден, продовжила свою роботу в новій компанії СБМ Лайф Саєнс.