Блу Бордо — це ефективний засіб контактної дії на основі міді проти широкого спектру збудників хвороб, зокрема проти найбільш економічно небезпечних: на яблуні проти парші, бактеріального опіку, плямистостей листя, бактерійного раку або гнилі кори та звичайного раку (нектрії); на винограді проти мілдью та антракнозу; на томатах  і картоплі — проти фітофтори, альтернарії і низки бактеріальних хвороб. 

Препарат забезпечує потужну захисну дію від проникнення патогена в рослину. Механізм дії препарату полягає у зв’язуванні іонів міді з функціональними групами білкових молекул патогенів, що спричиняє денатурацію білка, викликаючи пошкодження клітин та їх загибель.

Обприскування рослин проводять по голому стовбуру (проти бактеріального раку та опіків), в період  розпукування бруньок плодових дерев, в період вегетації та після збору врожаю.

Норма витрати 50г на 10 літрів води. Цього розчину достатньою для обробки до 5-6 дерев віком до 5 років, або декілька дерев більш пізнього віку. Для виноградників: 25 -50г на 6-10 л води на 1 сотку.

Дійсно існує дуже багато засобів захисту рослин зареєстрованих в Україні на основі міді.

Але чому саме Блу Бордо?

  • Блу Бордо – це перш за все європейський продукт, що виробляється у Франції та зареєстрований в Європейському Союзі як НАТУРАЛЬНИЙ продукт що рекомендований для використання на ринку Home&Garden (для присадибних ділянок). Це говорить про перевірену безпеку препарату для людини та довкілля.
  • Це прогресивна формуляція, фізико-хімічні особливості якої забезпечують відмінну адгезію з поверхнею рослини, що робить препарат незамінним у застосуванні ранньою весною або восени після збору урожаю для зниження інфекційного фону, навіть за нестабільних погодних умов. 
  • Блу Бордо -– водорозчинні гранули, які розчинюючись у воді не залишають осаду та не закупорють фільтри обприскувачів.
  • Препарат, який після обробки не залишає плям на рослині, це не зашкоджує фотосинтезу.

Фунгіцид Блу Бордо продається під брендом Solabiol (Солабіол). “Солабіол” — це лінійка продуктів для професійного та аматорського органічного садівництва і городництва від компанії «СБМ Лайф Саєнс» (Франція), які гарантують якісний догляд за культурами з повагою до людей і природи.