Королівський ботанічний сад Кью є місцем з найбільшим біорізноманіттям на землі і знаходиться за 30 хвилин їзди від центру Лондона. Цей сад дозволяє всім відвідувачам відкрити для себе квіти та дерева з усього світу та дізнатися про історію країни та королівську родину.

Безліч красивих місць в одному саду

Цей сад, без сумніву, є одним із найкрасивіших садів у світі, з чудовими декоративними садами, надзвичайною різноманітністю рослин і понад 14 000 дерев.

Цей Королівський сад дозволяє вам подорожувати світом через біорізноманіття та подорожувати в часі через різні значні періоди в дизайні саду.

Різні частини саду присвячені різним сортам рослин і областям світу. Прогуляйтеся будинком латаття та насолоджуйтеся лататтям з усього світу. Потім увійдіть у будиночок із пальмами, неймовірну скляну споруду, яка містить різноманітні рослини з тропічних регіонів. Альпійський будинок Davies – вирощують різноманітні квіти з альпійських регіонів. Консерваторія «Принцеси китів» — це комплексна оранжерея, яка дає змогу прогулятися крізь різні кліматичні зони та побачити, як змінюється ландшафт, починаючи з пустелі й закінчуючи тропічним лісом.

Ви не розчаруєтеся Treetop Walkways, стежкою заввишки 18 метрів, щоб ви могли насолоджуватися видом на чудові дерева з висоти пташиного польоту –  це справді унікальна можливість!

У цьому об’єкті всесвітньої спадщини ЮНЕСКО є що побачити!

Сад під великим впливом королівської родини

Королівський ботанічний сад Кью був створений у 16 столітті завдяки королівському впливу. Прогулюючись по цьому саду, ви побачите багато будівель, побудованих на честь членів королівської сім’ї (наприклад, пагода, побудована для принцеси Августи, або храм короля Вільяма, побудований в 1837 році для королеви Вікторії в пам’ять про Вільгельма 4-го). . Цей сад демонструє пейзажі з багатошаровою історією та спадщиною. Справжній музей просто неба!

Важливою спорудою саду є палац Кью, невеликий палац із червоної цегли, де королівська родина проводить кілька днів, коли їм потрібно спокійно та мирно відпочити.

Кью, боротьба за збереження біорізноманіття

Kew Gardens прагне захистити біорізноманіття в нашу епоху вимирання на благо планети та людства, оскільки це є ключовим для нашого існування (забезпечення їжею, киснем, волокнами, паливом…). Крім захоплюючих краєвидів, Королівські сади є провідною організацією в галузі рослинництва та грибів завдяки різноманітності рослин, дослідженням і обладнанню, яке воно має… Прогулюючись будинком латаття, ви можете побачити пару різновидів, яких не існує. більше в дикій природі. Ці сади є ключовими для збереження.