У ґрунті, крім корисних комах, черв’яків, мікроорганізмів, трапляється і багато різних шкідників.

У рослин у ґрунті є власні вороги. Найголовніші з них дротяники, підгризаючі совки, вовчки. Навесні вони пошкоджують насіння, влітку під’їдають коріння та кореневі шийки рослин, крім того коренеплоди, бульби картоплі і цибулі. Цибуля і часник дуже страждають від цибулевої мухи, а сходи капусти, редьки, коренеплоди редису – від капустянки або вовчків.

Боротьба з ґрунтовими шкідниками вкрай складна, так як вони ховаються на глибині в ґрунті. Зібрати і знищити їх вкрай важко. Крім того, в ґрунті зберігаються яйця, які взагалі неможливо побачити.

Тому єдиним надійним методом захисту рослин від ґрунтових шкідників є спеціально розроблені засоби захисту.

Препарат БЕЛЕМ, виробництва компанії СБМ (Франція), гарантує надійний захист картоплі, овочевих, польових культур, газону, декоративних культур від широкого спектру ґрунтових шкідників (дротяники, підгризаючі совки, личинки хрущів, вовчки та інші).

Препаратом присипають (як присипкою) посадкову лунку або борозну при висіванні насіння або бульб картоплі, висаджуванні розсади. Препарат має рожевий колір, тому його гарно видно на ґрунті.

Для овочевих культур (томати, перець, цибуля, капуста), кукурудзи, соняшника, буряка,– норма внесення БЕЛЕМУ 120г на 1 сотку.

У випадку рулонного газону – препарат вносять (розсипають) на ґрунт перед  укладанням рулону.

Мікро гранули БЕЛЕМУ створюють захисний бар’єр навколо насіння, бульби або коренів молодої рослини.

Сам препарат має контактно-кишкову дію, тому діюча речовина не пересувається по рослині.

Період захисної дії препарату до двох місяців.